Koncept PQ školám

Vytvoř zázrak ve 27 000 cm3!

 

Chcete se se svojí třídou zúčastnit Pražského Quadriennale 2019 a vystavit váš společný projekt? Přihlaste se do soutěže určené základním, středním i mateřským školám z celé České republiky.

 

Společné téma pro všechny malé a mladé účastníky je „Zažij zázrak“ a my vám k tomu nabízíme prostor 27 000 cm3!

 

Do tohoto prostoru společně s vašimi žáky vyrobte krychli o velikosti 30x30x30 cm, do níž promítnete vaši představu o prožitku zázraku. Osobní zázrak si během vlastních příprav prožijí žáci sami, na moment se stanou umělci a na jejich dílo se přijdou podívat tisíce návštěvníků, kteří za námi přijíždí ze všech koutů světa.

 

Všechny „vaše zázraky“ budou vystaveny v rámci PQ 2019 na pražském Výstavišti. Ten nejzajímavější z nich, jež vybere odborná porota, bude realizován jako skutečná scéna přístupná po celou dobu trvání PQ 2019 (6. – 16. 6. 2019).