Pro pedagogy

Zaujal Vás projekt PQ školám/PQ dětem? Do projektu se můžete zapojit buď:

 

jako jeden z vystavujících:

 

Žáci mohou na PQ 2019 podle jednotného zadání, jež dává prostor dětské, ničím nevázané imaginaci připravit jednoduchý výtvarný projekt. Jejich výtvarné výstupy pak budou vystaveny na výstavě PQ dětem, kde jich uvidí na tisíce návštěvníků přijíždějících z celého světa.
Vystavující školy navíc získají prvotřídní péči – volný vstup do prostor Výstaviště Praha, kde se PQ 2019 odehrává, a prezentaci vytvořených děl nejen během PQ 2019, ale i na webu PQ školám, sociálních sítích PQ  a i v e-katalogu vydaném k PQ 2019.

 

nebo jako běžný návštěvník: 

 

Pro děti a mládež bude připraven program, který je, úměrně jejich věku, provede PQ 2019 a umožní jim poznat projekt z několika stran – vyzkoušet si interaktivní instalace, zapojit se do doprovodného programu, nebo se zúčastnit výtvarných aktivit.
Pro děti bude otevřena scénografická dílna, kde si, opět podle věku, vyrobí kostýmy, masky či netradiční loutky dle vlastní fantazie.
Pokud se vaše třída nebo škola chce zúčastnit samotného programu na festivalu PQ, není potřeba se nikde registrovat. Stačí nám dávat vědět zhruba týden před Vašim příjezdem na emailovou adresu lucia.hornakova@pq.cz a domluvíme s Vámi všechny podrobnosti.

 

Na vyžádání Vám zašleme před zahájením PQ 2019 praktické informace (tj. nejlepší dopravní spojení na Výstaviště Praha, otevírací dobu PQ, program doprovodných akcí, organizační a obsahovou náplň výstavy apod.).