Program pro 1. stupeň ZŠ

Programy pro školy jsou určeny žákům mateřských, základních a studentům středních škol.

Nejdříve možný začátek programu je v 9:00, poslední program končí ve 14:00.

Kapacita programu je max. 25 žáků.

Vstupné a cena za program je 40,-/osoba, rezervace programu předem je nutná!

V případě nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Rezervace a informace: bohdana@umeleckestrevo.cz

 

 

Program pro 1. stupeň základních škol (90 min)

 

ZAŽIJ ZÁZRAK V DIVADLE

 

Přijďte si užít podoby vlastní imaginace v zázračném labyrintu, v dílech scénografů a také při vlastní tvorbě. Vyzkoušejte si jak tvořit příběhy vlastního hrdiny ze společné scénografické instalace. Program je s prohlídkou PQ s lektorem.

 

Program je rozdělený na tři části, vždy po cca 30 minutách.

Děti se v doprovodu lektora projdou labyrintem na téma Zažij zázrak. V labyrintu je čeká několik interaktivních místností vytvořených současnými výtvarnými umělci, zastávka v Lego boxu a v prostoru s klíčovacím pozadím, který vznikl ve spolupráci s Českou televizí.

Po procházce labyrintem si děti v doprovodu lektora prohlédnou několik vybraných instalací v expozici PQ. A následně v ateliéru rozvinou a dotvoří společnou scénografickou instalaci pro svého miniaturního hrdinu.

 

Čas: 90 min